Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Setkání absolventů

Setkání absolventů

    Květnové setkání Absolventů, v pořadí třetí v letošním školním roce bylo zase trochu jiné, než předešlá setkání. Někteří z námi pozvaných měli práci, jiným chyběly peníze na cestu a další se ani neozvali.
    Sešli jsme se ale nakonec během sobotního odpoledne s mladými manželi a jejich malým, 2-letým klukem. Měli jsme, a zdá se vzájemnou, radost ze setkání. Radost ze všeho, co se této mladé rodině daří zvládat, že manžel má práci, že se daří nějak zvládat rodinné hospodaření, že čekají přírůstek do rodiny. Bylo hezké pozorovat reakci každého z mladých manželů při sdělování této radostné informace.
    Kulisu našemu povídání tvořil Festival SHM, který se konal na hřišti vedle ubytovacích prostor Centra Don Bosco. A tak jsme na závěr naše společného odpoledne ještě „nakrmili“ oči i srdce pohledem na množství hezkých aktivit pro děti i celé rodiny. Nezapomněli jsme ani na dobrou klobásu.  
    Později odpoledne, když jsme se loučili, měli jsme radost z malých rodinných úspěchů, a těšíme se na další návštěvu, třeba i v rozšířeném počtu o jedno malé dítko.

Jiří Woclawek