Projekt Získej práci, co tě baví

Pá, 7. 6. 2013

Získat práci, co tě baví“, taková šance se jen tak nenaskytne. A přece tuto příležitost dostali absolventi našich kurzů v projektu podporovaného zaměstnání spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu ve spolupráci se společností MAVO s.r.o. Tři dny se motivovali na kurzu a absolvovali bilanční diagnostiku. To může znít docela záhadně, ale ve skutečnosti se jedná o praktickou záležitost, kde se účastníci projektu na základě testování dozvěděli, jakým směrem se vydat při hledání svého zaměstnání.
V rámci projektu mají účastníci také,  možnost doplnit si vzdělávání v odborných kurzech a poté za podpory našich pracovníků hledat a objevovat vhodné pracovní místo. Pokud se místo podaří nalézt, má účastník projektu po podpisu pracovní smlouvy zajištěno místo na jeden rok. A pokud se osvědčí, třeba i déle.
Přejeme každému z účastníků  odhodlání a radost z větších i malých každodenních úspěchů při našem společném hledání zaměstnání a vytrvalost ve snaze o udržení pracovního místa.

 

PROJEKT „ZÍSKEJ PRÁCI, CO TĚ BAVÍ“ (CZ.1.04/3.3.05/96.00215) JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.